Arhitektu biroja GAISS jaunākais veikums

Gaiss

Latvijas Dizaineru savienības “Balvas dizainā 2021” ieguvējs kategorijā – Gada balva vides dizainā par ekspozīciju “Vizionārās struktūras” Rīgā un Briselē – Arhitektu birojs GAISS – atkal ir ķēries pie jauna projekta un to veiksmīgi realizējis, kā tiek rakstīts dizaina platformā www,designboom.com.

Stāsts ir par dzīvojamo ēku jaunai ģimenei zaļajā Rīgas Pārdaugavas privātmāju rajonā, kur veiksmīgi, izmantojot gruntsgabala īpatnības, ir iegūts acij tīkams un funkcionāli ērts risinājums, tradicionālās slīpjumta  konstrukcijas  un interesantus leņķus plānos izmantojot. Skaisti spēlē koks, metāla un stikla plaknes būves veidolā. G2

245 m2 lielajā apjomā, kas sastāv no 4 blokiem,  dažādas niansētas gaši pelēkās nokrāsas sienās, griestos, betona grīdā skaisti sabalsojas ar silto dabīgās priedes toni visai askētiski risinātajā interjerā.

“Kopš dibināšanas 2013. gadā mums ir bijusi iespēja strādāt ar daudzveidīga rakstura projektiem gan Latvijā, gan ārpus tās, sākot ar jaunbūvēm, pārbūvēm un interjeriem, līdz vides objektiem un ekspozīciju scenogrāfijām.”, tā par sevi stāsta biroja līdzdibinātāji Arnita un Kārlis Melzobi.

Vairāk par šo jaunbūvi iespējams skatīt  šeit >>>

 

V.Ieviņa