Jaunas iespējas interjeru veidotājiem

kraasinjasLL

Jau kopš 16. oktobra Latvijā ir iegādājamas izcili kvalitatīvās Little Greene angļu krāsas un tapetes. Tās pieejamas salonā APDARES STUDIJA, Avotu ielā 56.

Little Greene ir britu uzņēmums ar senu vēsturi, kas izgatavo krāsas un tapetes. Visi toņi ir bagātīgi pigmentēti, tiem piemīt izcila sedzamība.

Little Greene tapetes ir kā papildinājums krāsu paletei. Katra tapešu kolekcija atdzīvina sena dizaina noskaņas. Tiek izmantotas īpašas drukāšanas metodes uz vislabākās kvalitātes papīra, lai tapetēm piešķirtu izsmalcinātu faktūru un elegantu izskatu.

pukkiites

Little Greene jaunā krāsu palete apvieno 2 krāsu shēmas – atjaunotu kolekciju “Colours of England” un paplašinātu, tonāli sakārtotu krāsu klāstu “Colour Scales”. Abas krāsu paletes tiek prezentētas kopā un demonstrē 196 Little Greene toņus.

“Colours of England” palete aptver 300 gadu senu vēsturisku periodu interjera dizainā un ietver daudzus autentiskus 18., 19. un 20. gadsimtā lietotus toņus. Šīs vēsturiskās krāsas tiek prezentētas kopā ar rūpīgi izvēlētu mūsdienu toņu paleti, kas atspoguļo modernu interjera dizaina estētiku un šodienas izpratni.

Little Greene krāsu paletes izgatavošanā izmantota krāsa Absolute Matt Emulsion, nodrošinot pilnīgu toņu precizitāti.

Little Greene KAPSULAS KOLEKCIJA ir veidota pārdomāti, balstoties klasiskās vērtībās, tās izvērtējot mūsdienu dizaina skatījumā.

Kopš 2018. gada sākuma Little Greene sadarbojas ar National Trust, kas aizsargā arhitektūras un kultūras vērtības. Pateicoties šai sadarbībai, tikuši veikti plaši krāsu pētījumi National Trust mājās un dārzos visā Anglijā, Velsā un Ziemeļīrijā. Šī projekta mērķis bija atrast oriģinālas krāsas, kas izmantotas interjerā, un pastāstīt stāstus par cilvēkiem, kuru acis tās kādreiz skatījušas.

Tāpat kā iepriekšējās krāsu tēmu kapsulu kolekcijās, piemēram, pelēkā, zilā un rozā krāsā, Little Greene ir apkopojusi nepārspējamu 31 zaļas nokrāsas paleti. Katram no tiem ir interesanta vēsture, un tiem visiem ir svarīga loma mūsdienu interjera dizainā. Kolekcijā ietilpst 20 toņi, kas atrodami National Trust vietnēs, kā arī virkne ikonisko zaļo no Little Greene arhīviem un pašreizējās krāsu paletes.

Kolekciju iedvesmojuši dažādi avoti, piemēram, Beatrises Poteras Kambrijas lauku māja, Džordža Bernarda Šova grozāmā būda un pat mītiskie putni tapetēs, kuras rotāja Nostell Priory sienas. Jaunajā paletē ar plašu zaļo klāstu ir daudz interesantu stāstu.

Krāsu karte, kas veidota raksturīgajā Little Greene stilā, ir lietotājam draudzīga un ļauj viegli izvēlēties vēlamo toni. Kolekcija ir sadalīta piecās kolonnās, kas pārstāv galvenās zaļās nokrāsas: pelēkzaļa, neitrāli zaļa, dzeltenzaļa, zili zaļa un tirkīza zaļa. Visgrūtākais ir bijis atlases process: no visiem plašajiem resursiem bija jāizvēlas tikai dažas krāsas, kas būtu atbilstošas mūsdienu interjera dizainam.