Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Atbalsts mūsu Ingunai

Ingunai

Mīļie kolēģi un dizaina un dizaineru sapratēji!

Vēl pavisam nesen grafikas un modes dizainere Inguna Lauce bija mūsu Dizaineru savienības priekšsēdētāja.
Ak, nē, tas bija diezgan sen, bet laiks skrien, un ik diena var kādam (arī mums pašiem) sagādāt dažādus negaidītus pārsteigumus, jā, arī smagus un grūtus.
Un tādus, kuru pievārēšanai neiztikt bez līdzcilvēku un kolēģu iejutīgā atbalsta, jo dzīve tā ir iekārtota, ka izdzīvošanas spēlē ir nepieciešams draugu sirds smaids un rokas siltums, labo domu sūtījums. Un ne tikai.

Pieredzējušākie dizaineri vēl atceras tās daudzās ekskursijas puspasaules apceļošanai, mākslas, arhitektūras un dizaina  izbaudīšanai, kā arī dizaineru un citu radošo kopīgās balles, kuras Inguna nenogurstoši organizēja. Deviņdesmitie gadi un gadsimtu mija, arī tolaik notika dizaina skates, konkursi un izstādes, kuras īstenoja LDS. Latvija bija tikko atjaunota, viss vēl bija jauns. Protams, daudzie dizaineru pasākumi un mūsu savienības iesaiste valsts attīstībā, arī dizaineru darbs Radošo savienību padomē – kultūras, izglītības un juridisko jautājumu risināšanā – notika savas priekšsēdētājas Ingunas vadībā un ar viņas aktīvu līdzdalību.

Ingunas biogrāfijā aizraujošu un neparastu lappusi ir ierakstījuši modes dizaina pasniedzējas darba gadi tālajā Indijā, no kuras viņa pirms pieciem gadiem atgriezusies, lai nodotos savai sirdslietai – profesionālam apģērbu dizaineres darbam tepat dzimtenē. Inguna piedalījusies arī tērpu izgatavošanā Alvja Hermaņa Milānas operteātrī “Teatro alla Scala” iestudētajai Džuzepes Verdi operai “Divi Foskāri”.

Bet pašlaik Ingunai ir nepieciešams daudzu cilvēku atbalsts. Jo cerība uzveikt viņas atkal piepeši uzliesmojušo smago slimību ir saistīta ar ārstu ieteiktu un izrakstītu, dārgu un valsts neapmaksātu medikamentu iegādi.

Lūgt vienmēr ir daudz grūtāk, nekā dot.
Bet cerība nemirst.
Un mūsu spēkos ir iespējams šo grūtumu padarīt vieglāku.

Lai Ingunai palīdzētu, mums vajadzētu savākt daudzus tūkstošus eiro, zāļu kursa iegādes apmaksai, kolēģi!

Atbalsts Ingunai, dizaina atbalstītāji, nozīmētu arī atbalstu Latvijas dizainam, jo, atgūstot spēju pārvietoties, Inguna atkal varētu profesionāli strādāt dizaina nozarē!

Palīdzēsim Ingunai!

To izdarīt iespējams portālā ZIEDO.LV   šeit >>>

Vīva
P.s. Es jau savu artavu kopējā katliņā iemetu un ceru arī uz jūsu atsaucību. :)