“AXOR” un viesnīcas plašajā pasaulē

AXOR_Villa_Copenhangen_TH-3_highres

“AXOR” kolekcijas iekarojušas ne vien individuālo klientu, bet arī luksusa klases viesnīcu īpašnieku un pasaulslavenu dizaineru sirdis visā pasaulē. “AXOR” dizains, kvalitāte un materiāli ļauj to pielāgot dažādiem interjera stiliem un risinājumiem, radot neaizmirstamus vannas istabas interjera dizaina šedevrus.

“FRITZ Lauterbad” viesnīca Vācijā

Pievilcīgi kontrasti un inteliģenti savienojumi ir tas, kas padara “FRITZ Lauterbad” tik īpašu. Viesnīca atrodas pašā Švarcvaldes sirdī, un no tās paveras skats uz mežu un Švābijas Albu pakalniem. Atrašanās vieta un viesnīcas dizains neatstāj vienaldzīgu nevienu – ne viesus, ne vietējos, ne arī interjera dizaina lietpratējus. Viesnīcai ir divas ēkas, kas kopā nodrošina 67 numurus.

Pirmā ēka, tradicionālā Švarcvaldes māja un aizsargājams vēstures piemineklis, pati par sevi jau piesaista uzmanību. Tomēr dabiski atrod vietu blakus arhitektoniski izsmalcinātajai jaunbūvei, kur koka un stikla fasāde gandrīz saplūst ar apkārtējo meža ainavu. Viesnīcas “FRITZ Lauterbad” dibinātājs Stefans Šillingers (Steffan Schillinger) pārvērta 1896. gadā celto luksusa viesnīcu “Zollernblick” par mūsdienīga dizaina viesnīcu ar devīzi “Urban Black Forest”. Apartamentu “Appartmement47 by monkey47 Gin” ir ideāla vispārējās pieejas radošā izpausme. Apartamentus plānoja un veidoja trijotne, kas īpaši izceļas ar savu stilistisko pārliecību, radošumu un drosmi – “monkey47”, “Stilmanipulation” no Ķelnes un pats Stefans Šillingers. Atbilstoši savai “Atpakaļ pie saknēm” vīzijai piedāvāt pilsētvides dizainu Švarcvaldes centrā, idejas un dizaina izstrādātāji izmantoja “AXOR” jaucējkrānus, dušas un citus aksesuārus, lai pilnībā nokomplektētu apartamentu vannas istabu.

 

“Mēs izvēlējāmies “AXOR”, jo gan produktu klāsts, gan dizains lieliski saskanēja ar mūsu “Monkey47 Gin Appartement47” koncepciju. Augstā kvalitāte, dizaina valoda un virsmas apdare katram, kurš to aplūko, sniedz vizuālu baudījumu. Drīzumā plānojam integrēt “AXOR” kolekcijas produkciju arī citos mūsu projektos un koncepcijās,” stāsta viesnīcas “FRITZ Lauterbad” dibinātājs un vadītājs Stefans Šillingers.

Apartamentu plašajā vannas istabā viesus sagaida gaiši pelēkas betona grīdas flīzes, kā arī spīdīgi baltas flīzes uz sienām un tumšs koka izlietnes skapītis. Virs izlietnes papildu platumu telpai piešķir iespaidīga izmēra apaļš spogulis un jumta logs, kas lieliski iederas slīpo griestu konstrukcijā. Vienas sviras jaucējkrāns no “AXOR Citterio E” kolekcijas vannas istabā ienes līdzsvarotas proporcijas un eleganci, kas ar matētu melnā hroma apdari papildina apartamentu silto atmosfēru. “Front” izstrādātā “AXOR” duša nodrošina vizuālu un funkcionālu akcentu – industriāla stila duša ar izsmalcināti matētu melnu hroma apdari paceļ tematisko kontrastu jaunā līmenī. Ar divām strūklām un iespēju pārslēgties starp augšējo dušu un rokas dušas klausuli, duša piedāvā izjust vēl nebijušu ūdens pieredzi. Jaucējkrānu un dušas pārsteidzošo izskatu papildina ar matētu melnu hromu pārklātais spogulis un dvieļu pakaramais no “AXOR Universal Circular Accessories” sērijas.

“Villa Copenhagen” Dānijā

Kad viesi dodas garām “Villa Copenhagen” neobaroka fasādei, viņi nonāk apzinātas, mūsdienīgas greznības pasaulē ar savdabīgu gaisotni. 1912. gadā būvētais Dānijas pasta un telegrāfa birojs, kas nu ir viesnīca ar 390 numuriem, liecina par Kopenhāgenas “jauno sociālo ainu”, piedāvājot apzinātu un pieejamu greznību, ko papildina intuitīvs un personalizēts pakalpojums. Iekļaujot ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus savā vispārējā stratēģijā, viesnīca “Villa Copenhagen” uzņemas pilnu atbildību par savu ietekmi uz planētu, kas ir viens no iemesliem, kāpēc vannas istabām tiek izvēlēti ilgstošai kalpošanai radītie un ūdeni taupošie “AXOR” produkti. Protams, vēl viens no iemesliem ir “AXOR” produktu estētika.

hgw-presse-axor-villa-copenhagen-2022-16x9

“Mēs izvēlējamies “Montreux” kolekciju, jo meklējām produktu, kas spētu radīt mantojuma sajūtu, taču tas joprojām būtu mūsdienīgs, īpaši izmantojot melnā hroma apdari,” stāsta interjera arhitekts Ričards Makonkijs (Richard McConkey).

Īpaši jāpiemin “AXOR Montreux” izlietnes un vannas jaucējkrāni integrēšana astoņos viesnīcas apartamentos “Shamballa”. Dānijas luksusa zīmola “Shamballa Jewels” izstrādātie apartamenti rada greznu siltuma, miera un aizraujoša kontrasta atmosfēru. Vannas istabu dizainā “Shamballa” komanda cieši sadarbojās ar “AXOR Signature”, lai radītu jaucējkrāniem rokturus, kas izlieti kā dubulti zibens zibšņi, kas ir “Shamballa” simbols. Rokturi ir inkrustēti ar rubīnu un safīru, tādējādi atzīmējot karstā un aukstā ūdens padevi. Turklāt tie lieliski atspoguļo “AXOR” tiekšanos pēc individualizācijas un personīgās greznības. “”AXOR” bija atvērti šai teju vai nerealizējamai idejai pieiet ar īpašu rūpību un atbildību. Komandas tehniskais atbalsts Vācijā palīdzēja mums atrisināt tehniskos aspektus – augtas kvalitātes prototipu ražošana jau no paša sākuma,” uzsver “Shamballa Jewels” arhitekte Olga Krukovskaja (Olga Krukovskaya).

Visi izmantotie “AXOR” produkti palīdz viesnīcai “Villa Copenhagen” sasniegt augstos ilgtspējības mērķus. “AXOR” pat izstrādāja īpašu dušas sistēmas dizainu ar ūdeni taupošo “EcoSmart” tehnoloģiju. “Skandināvijā ir, un tas ir pareizi, ļoti stingras ūdens plūsmas specifikācijas, kuras, izstrādājot viesnīcas projektu, mums bija jāievēro. “AXOR” mums ir palīdzējuši izpildīt šos kritērijus ar uzviju,” skaidro Ričards Makonkijs.

 

“AXOR” izstrādā un ražo ikoniskus luksusa vannas istabas un virtuves izstrādājumus. “AXOR” produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem dizaineriem: Filipu Starku (Philippe Starck), Antonio Čiterio (Antonio Citterio), Žanu Mariju Masudu (Jean-Marie Massaud), Bārberu Osgerbiju (Barber Osgerby) un citiem. Visi “AXOR” jaucējkrāni, dušas un piederumi tiek ražoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem. “AXOR” zināšanas, kas pārsniedz pašu izstrādājumu robežas, jau sen iedvesmojušas arhitektus, interjera dizainerus un kopienu, kas seko līdzi dizaina aktualitātēm. Kopā ar “AXOR” tiek radītas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo lietotāja unikālo personību. Uz nākotni vērstais “AXOR” zīmols, kas ir daļa no “hansgrohe” grupas, ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību. Plašāku informāciju par produktu klāstu iespējams atrast “hansgrohe” mājaslapā.