Bez Tevis nav dizaina! 2022. gada 1. aprīlī

Salidojums

LMA Dizaina nodaļa aicina visus absolventus/dizainerus uz nodaļas 60 gades SALIDOJUMU.

Tevi, dizainer, priecāsies redzēt piektdien, 1. aprīlī pulksten 18.30 – LMA Dizaina nodaļas 60 gades svinībās – izstādes “Dizaina virtuve” noslēgumā, lai aplūkotu trīs nedēļu laikā īstenotās dizaina jaunrades, simbiozes un iepazītos ar Dizaina nodaļas 60 gadu gājumam veltīto iespieddarbu, kas iepazīstinās ar zīmīgiem Dizaina nodaļas veidošanās pieturpunktiem.

Būsiet gaidīti LMA “Dizaina virtuvē”, lai kopīgi atzīmētu Dizaina nodaļas 60 gadu jubileju!

Trīs nedēļu laikā LMA aulā Dizaina nodaļas kolēģi veidojuši pasākumu kopumu, kas caur sarunām un dažādiem redzējumiem un pieredzēm ir ļāvis iegūt plašāku un vispusīgu skatu uz dizaina izglītības norisēm akadēmijā. Katru dienu izstādē– hepeningā darbojās izstādes galvenie dalībnieki – LMA Dizaina nodaļas studenti, pasniedzēji, un absolventi. Izstādes procesuālā daba, sākot no pirmās dienas ir ļāvusi piedzīvot, kā nonākt līdz rezultātam jeb galvenajam notikumam – izstādes noslēgumam 1. aprīlī, kas atspoguļos pasākumu norises laikā īstenotās dizaina jaunrades un simbiozes.

Svinību programmā – sen neredzēti kolēģi un studiju biedri, svinību kūka, apsveikumi – kodolīgas uzrunas un Dizaina nodaļai veltīta iespieddarba atklāšana, kas iepazīstinās ar zīmīgiem Dizaina nodaļas veidošanās pieturpunktiem, kā arī ieskats Aivara Krūkļa dizaina video arhīvā (no 1980. līdz 1990. gadam).

Par skaņas dizainu rūpēsies Artis Gāga un Elvy Soulsystems.
Salidojuma formāts – priecīgs un ar groziņu!

Lūdzam apstiprināt savu klātbūtni šeit:
https://www.eventcreate.com/e/dizainam60

Uz tikšanos aicina LMA Dizaina nodaļa