DIZAINA ARĒNA 2022 – skolu konkursa uzvarētāji

DS majas lapai_DA 2022_logo_04
Paldies visām profesionālās vidējās izglītības iestādēm, kas piedalījās “Dizaina arēna 2022” konkursā!

 

Tās ir – Latgales industriālais tehnikums, PIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola””,  “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola”,  PIKC “Ogres tehnikums”, PIKC “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola”, PIKC “Rīgas Mākslas un mediju tehnikums”, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola. Pavisam konkursam skolu grupā tika iesniegti 82 darbi, no tiem uz otro kārtu tika izvirzīti 44 darbi, no kuriem tika noteikti laureāti.

Sarakstā zemāk aiz katra laureāta un viņa pasniedzēja ir pievienota saite lejuplādējamam diplomam un pateicības rakstam, kā arī iespējams iepazīties ar autora darbu, uz tā nosaukuma uzklikšķinot.

Gada labākā audzēkņa dizainā nosaukumu saņēma PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Lauma Freimane, kuras darbu “Senās kūts aura” vadījusi pasniedzēja Maija Goba, diploms autorei  šeit>>>.

 

Vides dizaina kategorijā

1. vietu saņēma Lauma Freimane (pasn. – Maija Goba) no PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas par darbu “Senās kūts aura“, diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājai  šeit>>>;

2. vietu saņēma Estere Gūža  (pasn. – Agris Padēlis-Līns, Artūrs Plotnieks) no PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas par darbu “Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas pārbūves arhitektūras risinājumi un maketa izveide Kungu ielā 12, Zivju ielā 7 “, diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājiem  šeit>>>  un šeit>>>;

3. vietu saņēma Žanna Ivanova (pasn. – Juris Pundurs) no PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” par darbu “Interjera dizaina projekts “Jaunbūves ūdenstorņa rezidences””,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājam šeit>>>.

Pateicības VD laureātu darbu vadītājiem.

Sadolin dāvanas VD laureātiem.

Antalis dāvanas VD laureātiem.

 

Lietu dizaina kategorijā

2. vietu saņēma Keita Katrīna Bahmane (pasn. – Sabīne Oga) no PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas par darbu “Pilsētas klejotājs“, diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājai  šeit>>>;

2. vietu saņēma Marita Kovko  (pasn. – Jeļena Labonarska) no PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” par darbu “Apģērbu kolekcija “2D3D”“,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājai  šeit>>>;

2. vietu saņēma Dana Lukaševiča (pasn. – Jeļena Labonarska) no PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” par darbu “Apģērbu kolekcija “Flaneur’’“,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājai  šeit>>>.

Pateicības LD laureātu darbu vadītājiem.

Patentu valdes dāvanas LD laureātiem.

Patentu valdes dāvanas LD laureātu darbu vadītājiem.

 

Saziņas dizaina kategorijā

1. vietu saņēma Amanda Krūmiņa (pasn. – Armands Pučs) no  PIKC Ogres Tehnikuma par darbu “Apdruku un interneta lapas dizains zīmolam “Sober party”“,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājam  šeit>>>;

2. vietu saņēma Darja Petroviča  (pasn. – Natālija Artjušina) no PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” par darbu “Iepakojuma komplekts piknikam “Ģimenei un draugiem”“,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājai  šeit>>>;

3. vietu saņēma Anna Ļedovska (pasn. – Rihards Gromuls) no PIKC Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas par darbu “Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza vizuālā identitāte“,  diploms autorei  šeit>>>, pateicība darba vadītājam  šeit>>>.

Pateicības SD laureātu darbu vadītājiem.

Patentu valdes dāvana SD 1. vietas autoram.

Patentu valdes dāvana SD 1. vietas darba vadītājam.

Antalis dāvanas SD laureātiem.

Cube dāvana SD laureātiem – iespēja piedalīties Cube lekcijā – darbnīcā “Digitālo produktu dizains”.

 

 

SPECIĀLBALVAS

Sadolin konkursa veicināšanas balva SADOLIN GADA KRĀSAS KONKURSĀ Julianai Fjodorovai-Saveļjevai (pasn. – Sigita Ignatāne) no Latgales Industriālā tehnikuma par darbu “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma atpūtas zonas interjera projekta izstrāde“.

Stikla servisa dāvana skolai – spogulis vai spogula sienas elements no atkārtoti izmantotiem materiāliem 250 eiro vērtībā PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolai “Saules skola” interjera vides uzlabošanai.

 

 

Paldies atbalstītājiem!

Pateicamies VKKF, kā arī LDS sadarbības partneriem BT1 un izstādei Furniture@Design Isle 2022, un Latvijas Patentu valdei, Sadolin, Akzonobel, Antalis, Stikla servisam un Cube!

Sirsnīga pateicība Latvijas rokmūzikas asociācijai – Jānim Bukumam un Arturam Liedem par apbalvošanas ceremonijas muzikālo daļu.

 

Kopaa_atbalstiit_liinija