Jaunā “AXOR One” kolekcija

Galva

Ekskluzīvā dizaina cienītājiem – pazīstamā “AXOR One” kolekcija šogad ir papildināta ar jauniem, pašiem modernākajiem produktiem: vannām, izlietnēm un dušām.

“AXOR One” kolekcija ir pazīstama kopš 2015. gada, kad ražotāji piedāvāja interaktīvu termostatisku dušas vadību un 2017. gadā ieviesa atbilstošu rokas dušu. Taču tagad “AXOR” piedāvā papildu produktus “AXOR One” kolekcijas izlietnei, vannai un dušai. Edvarda Bārbera (Edward Barber) un Džeja Osgerbija (Jay Osgerby) izstrādātais pazīstamais arhetips ir atkārtoti interpretēts, lai iegūtu lielāku skaidrību, uzlabotu funkciju un izcilu vadāmību. Izmantojot uzlaboto Select tehnoloģiju, jaucējkrāns rada jaunu mijiedarbības veidu: nospiežot “all-in-one” vadības pogu, tiek ieslēgta vai izslēgta ūdens padeve, un, pagriežot to pulksteņrādītāja virzienā, tiek paaugstināta ūdens temperatūra. Darbība ir viegli paveicama, intuitīva un ļoti precīza, turklāt šāda veida ģeniālā dizaina domāšana raksturo visu kolekciju. “AXOR One” iemieso sevī pārlaicīgu dizainu, piedāvājot hroma, matēti melnas (Matt Black) krāsas virsmas un daudzas citas ekskluzīvās “AXOR FinishPlus” virsmas, kas piešķirs izsmalcinātu eleganci jebkurai vannas istabai.

Untitled

Graciozs dizains

Elegantais arhetips “AXOR One” kolekcijas izlietnēm, vannām un dušām apvieno holistisku dizainu ar slaidiem siluetiem, gludām virsmām, noapaļotiem stūriem un līdzsvarotām proporcijām. Ikoniskajiem jaucējkrāniem ir konusveida, viegli izliekts snīpis – smalka detaļa, kas norāda uz izcilu dizainu un ražošanas kvalitāti. Izmantojot Select tehnoloģiju, jaucējkrāna mehāniskie rokturi nodrošina precīzu, ūdeni taupošu ieslēgšanu/izslēgšanu un nevainojamu kontroli.

“AXOR One” termostata modulim ir lieli, skaidri marķēti un precīzas darbības lāpstiņveida rokturi, kas ļauj intuitīvi ieslēgt dušas vai vannas ūdens strūklas, savukārt masīvais centrālais termostata vadības rokturis nodrošina ārkārtīgi precīzu temperatūras un ūdens plūsmas kontroli. “AXOR One” augšējās dušas galvām un dušas klausulēm ir monolītas formas un inovatīvs “Rain” un “PowderRain” izsmidzināšanas sprauslu izvietojums diskā, kas atspoguļo dušas galvas izsmidzināšanas diska ekskluzīvo grafisko valodu. “AXOR One” dušas sistēma ir viegli kombinējama ar augšējo dušu, rokas dušu, sienas stiprinājumu un sienas savienojumu.

“Kā apstrīdēt arhetipu? Caur mākslu un zinātni, izgudrojumiem un mijiedarbību. “AXOR One” izaicina ūdens atmiņu, taču ievieš daudz precīzāku un neticami izsmalcinātu veidu, kā to pārvaldīt. “AXOR One” produkti ir unikāli, radīti ar mūsu dizaina domāšanu un neticamo “AXOR” inženieriju,” skaidro E. Bārbers un Dž. Osgerbijs.

2

Kolekcijas apskats

“AXOR One” kolekciju veido 31 produkts, tostarp viena, divu un trīs caurumu jaucējkrāni un pie sienas piestiprināmi jaucējkrāni izlietnēm, uz grīdas esošs vannas jaucējkrāns ar rokas dušas klausuli , kā arī “AXOR One” termostatisko moduli vannai vai dušai. Plašajā dušas ierīču klāstā ietilpst augšējā duša, kas apvieno gan “Rain”, gan “PowderRain” ūdens izsmidzināšanas veidus, rokas duša ar “PowderRain” dušas sistēmu un dušas komplekts, kas, pateicoties iebūves daļai sienā, nodrošina vizuāli estētisku izskatu.

“AXOR” vannas istabas aksesuāri (The AXOR Universal Circular Accessories program) lieliski papildina “AXOR One” kolekciju. Kolekciju iespējams pielāgot individuālajai gaumei, izvēloties modernās matēti melnās vai citas virsmas no “AXOR FinishPlus” piedāvājuma.

 

“AXOR” izstrādā un ražo ikoniskus luksusa vannas istabas un virtuves izstrādājumus. “AXOR” produkti tiek izstrādāti kopā ar pasaulē atzītiem dizaineriem: Filipu Starku (Philippe Starck), Antonio Čiterio (Antonio Citterio), Žanu Mari Maso (Jean-Marie Massaud), Bārberu Osgerbiju (Barber Osgerby) un citiem. Visi “AXOR” jaucējkrāni, dušas un piederumi tiek ražoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem. “AXOR” zināšanas iedvesmo arhitektus, interjera dizainerus un kopienu, kas seko līdzi dizaina aktualitātēm. Kopā ar “AXOR” tiek radītas un pilnveidotas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo katra lietotāja unikālo personību. Uz nākotni vērstais “AXOR” zīmols, kas ir daļa no “Hansgrohe” grupas, ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību. www.axor-design.com

 AXOR

Klasikas interpretācija

“Hansgrohe Group” kopā ar itāļu dizaineri Antonio Čiterio “Aqua Days” ietvaros iepazīstināja ar 2003. gada ikoniskās “AXOR Citterio” vannas istabas kolekcijas stila atjauninājumu. Smalka un neapšaubāmi grezna, ar raksturīgām gludām virsmām, kas lieliski atspoguļo gaismu, “AXOR Citterio” kolekcija svin ūdens patieso vērtību. Ar līdzsvarotām proporcijām un elegantu ģeometriju kolekcija ir lieliski piemērota jebkurai vannas istabas atmosfērai.

Kolekcija ietver plašu produktu un iespēju klāstu, tostarp jaucējkrānus ar dažādiem rokturu veidiem – kursorsviras, krustveida vai jauno sviras veida, kas ir vēl precīzāks, intuitīvāks un vieglāk lietojams. Plašais produktu klāsts ļauj atrast individuālus risinājumus, izmantojot saskanīgu, ģeometrisku dizaina valodu. “AXOR Citterio” kolekcija ir pieejama ne tikai ar hroma apdari, bet arī ar ekskluzīvām “AXOR FinishPlus” PVD virsmām, ieskaitot pulētu melnu hroma (Polished Black Chrome) un matētu zelta (Brushed Gold Optic) toni. Jaunais sviras rokturis kā papildaprīkojums ir pieejams greznā 3D virsmas rombveida griezuma rakstā.

“Greznība ir kvalitāte. Ne tikai kvalitātes uztvere, bet arī patiesa kvalitāte. Ikviens var izgatavot cauruli, bet, ja jums ir tik līdzenas kā “AXOR Citterio” virsmas, tas nav viegls process, un tad greznība slēpjas izpildījuma kvalitātē. Tā ir vienkārša forma, taču jūs sajūtat kvalitāti. Tiem, kuriem patīk izbaudīt ikdienas mazgāšanās rituālu, nepieciešams to darīt ar skaistiem priekšmetiem, piemēram, “AXOR Citterio”,” saka Antonio Čiterio.