Jura Kalniņa fotoizstāde Zosēnos

JuraKalnina_izstaade

Mūsu kolēģa Jura Kalniņa fotoizstāde “Latvija no putna lidojuma” tiks atvērta Baņutas muzeja akustiskajā koncertšķūnī Zosēnos pie Skrāģu kroga 26. augustā plkst. 13:00. Visi fotomīlētāji, dizaina cienītāji (un ne tikai) laipni gaidīti!

Lokācija: https://goo.gl/maps/m2v9jiEPNskzuyxcA

Aptuveni pusgadsimtu fotogrāfs, Latvijas Dizaineru savienības biedrs Juris Kalniņš strādājis fotogrāfijā, kino, video. Galvenokārt fotogrāfijā. Fotografējis gan dokumentiem, gan reklāmai, gan savam priekam. Ceturtdaļgadsimta fotografējis no augšas, no putna lidojuma skatupunkta. Izmantojot gan lidmašīnu, gan paramotoru, gan helikopteru, gan dronu. 1998. gadā režisors Guntis Gailītis ierosināja izveidot izstādi “Piebalga no putna lidojuma” šajā pašā vietā Zosēnos.

Šogad būs redzama gan šīs senās izstādes retrospekcija, gan jauna izstāde, kurā no putna lidojuma tiek rādīta Rīga un šis tas no Latvijas, kā arī attēli, kuri ilustrējuši franču mākslinieka un domātāja Bernāra Sordē divas latviski izdotas grāmatas. Izstādē būs redzami arī daži attēli no Amerikas. Tāpat arī izstādē atrodami būs Skrāģu kroga dīķi.

Ievadfoto, starp citu, nebūt nav viegli ieburzītas sedziņas foto, kā labi saprotat!

Izstāde veidota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.