Jūrmalas muzejs izsludina metu konkursu par jauna logo izstrādi

Juurmalas_Ggeerbonis
Muzeja ēka

Savā pastāvēšanas laikā muzejs vairākkārt mainījis gan savu nosaukumu un atrašanās vietu, gan struktūru. Nu jau 25 gadus muzejs atrodas Jūrmalas centrā, Majoros, Tirgoņu ielā 29. Ilggadējais nosaukums “Jūrmalas pilsētas muzejs” 2021. gada  nogalē nomainīts uz “Jūrmalas muzejs”. Līdz ar to muzejam nepieciešams jauns  logo.

Jau kopš pirmsākumiem muzejam vienmēr ir bijušas teritoriālas struktūrvienības vai filiāles. Pašlaik tās ir Aspazijas māja Dubultos, Jūrmalas Brīvdabas muzejs Buļļuciemā un Bulduru Izstāžu nams.

Jūrmalas muzejs apvieno dažādas Jūrmalas vēstures šķautnes – piejūras un ārstniecības kūrortus, zvejniecību, kultūras notikumus –, un izcilas personības – vietējos iedzīvotājus un vasarniekus –,  kas devušas nenovērtējamu ieguldījumu ne tikai pilsētas, bet arī valsts izaugsmē.

Metu konkursa dalībniekam jāizstrādā vienojošs logo muzeja tēlam, kā arī, ņemot vērā filiāļu specifiku, būtu vēlami ierosinājumi struktūrvienību vizuālās identitātes risinājumiem.

Konkursa uzvarētāji saņems Jūrmalas muzeja pateicības rakstus un naudas balvu:

  • galvenā balva – 500 eiro pēc nodokļu nomaksas;
  • divas veicināšanas balvas, katra 150 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Konkursa ideju skices līdz 2023. gada 3. martam var iesniegt:

  • elektroniskā formā, JPG vai PDF formātā, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi muzejs@jurmala.lv ar norādi “Logo metu konkursam”,
  • Jūrmalas muzejā Tirgoņu ielā 29, papīra formātā, slēgtā aploksnē ar norādi “Logo metu konkursam”;
  • nosūtot pa pastu uz adresi Jūrmalas muzejs, Tirgoņu iela 29, Jūrmala, LV – 2015 papīra formātā, slēgtā aploksnē ar norādi “Logo metu konkursam”.

Papildu informāciju par logo skiču konkursu var uzzināt, zvanot uz Jūrmalas muzeju pa tālruni +371 26013121 vai rakstot uz e-pasta adresi diana.josta@jurmala.lv.