Konference SOLIS NĀKOTNĒ 2023. LAIKS PĀRMAIŅĀM!

SolisNakotne–Krize-ir-Iespeja-Square-LightDark-new

Dizaina un inovāciju konference Solis nākotnē 2023. Laiks pārmaiņām!
Organizē Latvijas Dizaineru savienība sadarbībā ar LU Vadības un uzņēmējdarbības mācību centu un aicina dizainerus un aktīvi nākotnē ieinteresētos profesionāļus piedalīties!

Konference notiek pateicoties Magnetic Latvia/ Latvia.travel atbalstam.
Biedrība “Latvijas Dizaineru Savienība” ir noslēdzis līgumu nr.Nr. SKV-TL-2023/26 no 27.03.2023  ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

09.03.2023. LU Zinātņu mājas Alfa zālē notiks konference Solis nākotnē 2023. Laiks pārmaiņām!

Izmaiņas sākas ar cilvēku. Mūsu pēdas pasaulē atstāj ne tikai ražošana, digitalizācija un ekoloģijas jautājumi, bet arī veids, kā mēs komunicējam ar pasauli – kā veidojam attiecības ar līdzcilvēkiem, kolēģiem un pašu sevi.

Viss mainās un ir iezīmējusies sapratne, viss būs citādāk, arī  karš uzliek savus uzsvarus. Ko sagaidīt un ko darīt tagad, lai mēs būtu gatavi, spējīgi pielāgoties, mainīt domāšanu, izturēt un atjaunoties? Kādas iespējas sniedz pasaules jaunās tendences – klimata neitralitāte un NewBauhaus, kā Latviju ietekmēs misiju pieeja? Vai krīze ir iespēja? Šie ir vieni no būtiskākajiem jautājumiem šobrīd.
Inovāciju ieviešana organizācijā, problēmu risināšana, jēgpilni procesi un pakalpojumi – par to konferencē “Solis Nākotnē 2023. Laiks pārmaiņām!”
Uzņēmumu un organizāciju problēmas un krīzes izaicinājumus pārvērst iespējā, ļaujot ieraudzīt nākamo labāko soli – šī ir viena no dizaina misijām.
Laiks mainīties! Laiks pārmaiņām!
Konferences spīkeri:
Mārtiņš Staķis, Rīgas mērs, Edvards Kušners, Latvijas Bankas ilgtspējas virziena vadītājs, Lucio Lamberti, Ph.D, Omnichannel Marketing Eksperts, Metaverse Marketing Lab Scientific direktors, Alessandro Campi, profesors, Anita Līce, Izglītības un nodarbinātības konsultants, koordinators un pētnieks, Latvijas Darba devēju konfederācija, Nacionālā NEP koordinatore, Inta Šoriņa, Liepāja Kultūras galvaspilsēta 2027 projekta vadītāja, Alise Pizika, Rīgas pilsētas izpilddirektora Padomniece klimatneitralitātes jautājumos, Kaspars Rožkalns, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors, Salvis Roga, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks, Anna Andersone, RigaTechGirls vadītāja, Dace Melbārede, Eiropas Parlamenta deputāte un Eiropas Parlamenta Kultūras un izglītības komitejas priekšsēdētāja vietniece un daudzi citi.

Papildus informācija un vizuālie materiāli

Interneta resursi:
https://www.facebook.com/events/1234648070473356
https://www.linkedin.com/events/konferencesolisn-kotn-2023-laik7028732775750864896/
https://www.stasti.lv/solisnakotne/
https://fienta.com/solis-nakotne

Preses materiālu sagatavoja:
Barbara Freiberga
28307476
barbara.freiberga@design.lv
barbara@sapnustudija.lv