Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Latvijas Dizaineru savienības biedru sapulce 2022.

LDS2

2022. gada 19. februārī notika Latvijas Dizaineru savienības kārtējā divgadējā biedru sapulce. Tajā attālināti piedalījās 78 biedri, kas, atbilstoši statūtiem, bija pietiekams skaits, lai biedru sapulce būtu tiesīga pieņemt lēmumus. Tomēr visu dienaskārtību izpildīt nebija iespējams, jo līdz 50% no biedru kopskaita pietrūka, tāpēc sagatavotos ļoti būtiskos statūtu labojumus nevarēja pieņemt.

Biedri noklausījās priekšsēdētājas Barbaras Freibergas atskaiti par iepriekšējos divos gados paveikto, tā bija tik daudz, ka nācās diezgan ilgi atcerēties visus ievērojamos notikumus – konkursus, izstādes, konferences, seminārus un citus LDS organizētos pasākumus, ierakstītajos videomateriālos, fotogrāfijās un apkopojuma tabulās veroties. Tika uzklausītas arī pārējo valdes locekļu detalizētas padarītā atskaites. Tad runāja revīzijas komisija un sniedza analītisku vērtējumu par līdzekļu ieguvi un izlietojumu visas darbības nodrošināšanai. Klātesošie apstiprināja ziņojumus un pateicās valdei un priekšsēdētājai par darbu.

Dienas kārtībā bija turpmākās darbības virzienu ierosināšana, apspriešana, uzdevumu došana. Kā viens no būtiskākajiem tika rosināts pievērst uzmanību visa līmeņa dizaina izglītības jautājumiem, kā arī biedrības atpazīstamības un popularitātes veicināšanai un savu biedru (viņu paveiktā) daudzināšanai.

Tika izvirzīti kandidāti biedrības priekšsēdētāja un piecu valdes locekļu  amatiem, pēc vēlēšanām izrādījās, ka par LDS priekšsēdētāju ar 66 balsīm ievēlēta Kristiana Kazarjana, bet valdē – Barbara Freiberga (65), Česlija Čable-Zibene (62), Iveta Šmita (61) un Jeļena Ivanova (43). Toties revīzijas komisijā ievēlējām Aļonu Fjodorovu, Inesi Līni, Imantu Rubīnu.

Kristiana_K

Jaunā valde2Attēlos: Kristiana Kazarjana, Barbara Freiberga, Česlija Čable – Zibene, Iveta Šmita, Jeļena Ivanova.

 

 

 

 

 

Bija tik daudz runājamā un apspriežamā, ka sapulce notika par 2 stundām ilgāk nekā bija paredzēts.

Lai jaunajai valdei daudz labu ideju un enerģijas to īstenošanā,  kā arī pārējo dizaineru iedvesmošanā un iesaistīšanā!

Vīva Ieviņa