LDS priekšsēdētājas Barbaras Freibergas atskats

Barba

Lai mums visiem skaists Jaunais – 2022. gads!

2022. gadu sagaidot, gribas ieskatīties vēlreizi, kāds tad bija jau aizgājušais gads…

Un šis ir bijis tik ļoti varens gads!

Esmu strādājusi pie mazākiem un lielākiem interesantiem un izaicinošiem interjera projektiem.

Kopā ar manu fantastisko komandu (Paldies jums foršie un izcilie, Lāsma Liepiņa, Raimonds Seņko, Elīna Bušmane, Charles Bušmanis, Kristofers Krezevskis, Vineta Vērpēja!) esmu turpinājusi darbu pie Latvijas Dizaina gada balvas, sastrādājoties ar izcilu starptautisku profesionāļu žūrijas komandu, noorganizējusi LDGB apbalvošanas svētkus mirklī, kad svētki bija nepieejami; sadarbojoties ar pasaulē populāriem dizaina portāliem DesignWanted un Design42Day, turpināju nest Latvijas vārdu pasaulē.

Sevišķs prieks man ir par starptautisko konferenci ProToTips, kuru ar izciliem ievadvārdiem par dizainu iesāka prezidents Egils Levits. Konferencē uzstājās 32 dizaina jomas speciālisti gan no Latvijas, gan ārpus tāsdzīvojoši, un kopumā piedalījās gandrīz 700 cilvēki.konferML

Un, jā! Es saņēmu atzinību foruma “Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā” konkursā. Paldies žūrijai un Agritai Lūsei!

Šī gada mana odziņa ir dalība Luksemburgas Mākslas balvā un atzinības iegūšana par iesniegto darbu! Paldies Inārai Liepai par iedvesmu, un kur nu bez Gustava Muzikanta.

LDS! Es nevaru nepieminēt kolosālo jautrības, neremdināmu diskusiju un asiņaino cīņu pilno starptautiskās žūrijas darbu, vērtējot LDS skolu un augstskolu konkursu “Dizaina arēna”! Inga Garniere, Lāsma Liepina, Una Bērziņa – paldies!

Bija liels pagodinājums būt Latvijas Republikas Patentu valdes organizētā konkursa “Gada preču zīme” žūrijas komisijas priekšsēdētājai.

Gadu nobeidza sirsnīga saruna ar vienu no pirmajiem LDS valdes priekšsēdētājiem Mintautu Kārli Lāci… kafija, kaķis un dizains…

Un tas vēl nav viss, tie tikai tie paši, paši spilgtākie šī gada mirkļi.

Manas izcilās meitenes – Kristiana, Dace, Česlija, Ieva – jūs bijāt mans labākais atbalsts šajā gadā!

Un šis ir bijis viens ļoti varens un forši traks gads!

Priekā, mīļie!