Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Mākslas akadēmijas dienas 2015

LU zime
4788
Mākslas akadēmijas dienas: studentu darbu izstāde un informatīvas ekskursijas
No 2015. gada 14. maija līdz 28. maijam notiks Mākslas akadēmijas dienas. 13. maijā plkst. 18.00 tiks atklāta studentu darbu izstāde, savukārt 14. maijā sāksies informatīvo pasākumu cikls, kas adresēts visiem interesentiem un jo īpaši tiem, kuri plāno studēt Latvijas Mākslas akadēmijā. Laipni aicināti visi interesenti!

Izstādes un ekskursiju mērķis būs sniegt visaptverošu ieskatu studiju iespējām Latvijas Mākslas akadēmijā, iepazīstinot ar katru no studiju virzieniem, nodaļām un apakšnozarēm, kā arī ārpusstudiju piedāvājumu.

Studentu darbu izstāde būs aplūkojama Mākslas akadēmijas izstāžu zālēs, vestibilos un gaiteņos un iepazīstinās ar studentu veikumu 2014./2015. studiju gada pavasara semestrī. Katru apakšnozari pārstāvēs labāko darbu izlase, kopskaitā – vairāk kā 80 topošo mākslinieku, dizaineru un mākslas zinātnieku darbi. Pārstāvēti tiks visi studiju virzieni – glezniecība, grafika, tekstilmāksla, tēlniecība, stikla māksla, keramika, funkcionālais dizains, vides māksla, metāla dizains, modes māksla, vizuālā komunikācija, multimediālā māksla, scenogrāfija, restaurācija un vizuālās mākslas un kultūras vēsture un teorija.

Informatīvās ekskursijas un prezentācijas sniegs iespēju ikvienam interesentam iepazīt kādu no Mākslas akadēmijas apakšnozarēm vai iestāšanās procesa aspektiem tuvāk. 14. maijā plkst. 16.00 notiks prezentācija, kurā ar Latvijas Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursiem iepazīstinās to vadītāja Dagmāra Villeruša, kā arī citi pedagogi iepazīstinās ar iestājpārbaudījumiem zīmēšanā un gleznošanā. Savukārt 17.00 interesenti būs aicināti iepazīt Mākslas akadēmiju īpašās ekskursijās, kuru gaitā apakšnozaru pārstāvji tuvāk iepazīstinās ar studiju programmu un iestājpārbaudījumiem, ļaus ielūkoties studiju procesā un studentu dzīvē. Šī būs arī iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus.

Pieteikšanās uz interesējošajām ekskursijām iespējama līdz 7. maijam, sūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu lma@lma.lv (anketa atrodama šī ieraksta beigās). Ja pieteikšanās termiņš ir nokavēts – droši sūtiet pieteikumu kā norādīts. E-pastu operatora prombūtnes dēļ apstiprinājuma vēstuli saņemsiet nedaudz vēlāk.

Vairāk info LMA mājaslapā: skatīt šeit>>>.