Mūsu sadarbības partnera Axor jaunumi

AXO_OneColors_highres

Dizaineru Bārbers un Osgerbijs izstrādātā “AXOR” sešu krāsu kolekcija

Sadarbībā ar dizaineriem Edvardu Bārberu (Edward Barber) un Džeju Osgerbiju (Jay Osgerby) no Lielbritānijas, “AXOR” paplašināja pagājušā gada “AXOR One” vannas istabas kolekciju ar speciāli izvēlētu krāsu jaucējkrāniem un citu aprīkojumu, kam par iedvesmu kalpojusi dabiskā mijiedarbība starp gaismu, krāsu un ūdeni.

“Kolekcijas papildinājums ietver sešu krāsu variantus, un ir pieejams caur “AXOR Signature” pakalpojumu. Pēc pieprasījuma iespējams personalizēt gandrīz jebkuru “AXOR” produktu un to pielāgot ar “AXOR Signature” pakalpojuma palīdzību. Bārbers un Osgerbijs radīja šīs krāsas, lai izceltu īpašos ūdens aspektus, kad tas mijiedarbojas ar zemi un debesīm. Krāsu palete ir balstīta uz dizaineru novērojumiem – veroties caur ūdeni, krāsa bieži vien kļūst valdzinošāka un intensīvāka. Tāpat krāsa atspoguļo zīmola pirmatnējo saikni ar dabu,” stāsta Anke Sohna (Anke Sohn), “AXOR” mārketinga vadītāja.

Akvamarīna zili zaļā (aquamarine’s blue-green) krāsa ietver rāmas jūras hromatisko raksturu. Koraļļu (coral) krāsai ir silts, sarkani oranžs tonis. Ledus (ice) tonis ir gaišā, pieklusināti zilā krāsā, atklājot ledāju un jūras ledus zilās krāsas slāņus. Akmens (stone) tonis ir izteikti pelēks, sajaucot zemes un jūras krāsas. Gliemežvāks (shell) ir atturīgā, pelēcīgi sārtā krāsā. Smilšu (sand) tonis atgādina okeāna vai jūras krasta smilšu krāsu pēc paisuma, kad smiltis vēl ir mitras.

“Katra krāsa sevī balansē spēju vienlaicīgi būt par daļu no vizuāli mierīgas telpas ar neierobežotu pašizteiksmi un individualitāti un atspoguļot veidu, kā vannas istabas un nelielas garderobes kļūst par vietām, kuras saistās vairs ne tikai ar neitrālu lietderību, bet arī ar oriģinālu un iespaidīgu dizainu. Mēs izvēlējāmies šādas krāsas, lai paplašinātu vannas istabas apdares iespējas, sākot no emaljas un betona līdz marmoram un kokam,” skaidro Edvards Bārbers un Džejs Osgerbijs.

Kolekcijas jaucējkrāniem ir spīdīga apdare, lai izskatītos, ka pāri virsmas krāsai ir ūdens slānis, tādējādi piešķirot krāsai papildu intensitāti un izteiksmīgumu. Šī spīdīgā apdare atspoguļo apkārtējo vidi tāpat kā ūdens, vienlaikus nodrošinot viegli tīrāmas virsmas, kādas ir nepieciešamas vannas istabā.

 

“AXOR” rada un ražo ikoniskus luksusa vannas istabas un virtuves izstrādājumus. “AXOR” produkti tiek izstrādāti sadarbībā ar pasaulē atzītiem dizaineriem: Filipu Starku (Philippe Starck), Antonio Čiterio (Antonio Citterio), Žanu Mariju Masudu (Jean-Marie Massaud), Bārberu Osgerbiju (Barber Osgerby) un citiem. Visi “AXOR” jaucējkrāni, dušas un piederumi tiek ražoti saskaņā ar augstākajiem kvalitātes standartiem. “AXOR” zināšanas, kas pārsniedz pašu izstrādājumu robežas, jau sen iedvesmojušas arhitektus, interjera dizainerus un kopienu, kas seko līdzi dizaina aktualitātēm. Kopā ar “AXOR” tiek radītas ar ūdeni saistītas telpas, kas atspoguļo lietotāja unikālo personību. Uz nākotni vērstais “AXOR” zīmols, kas ir daļa no “hansgrohe” grupas, ir veidots, lai radītu izcila dizaina un funkcionalitātes produktus ar visaugstāko meistarību. Plašāku informāciju par produktu klāstu iespējams atrast “hansgrohe” mājaslapā.