Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Radošo stipendiju programma Ukrainas pilsoņiem

Ukrainai_atbalsts

Valsts kultūrkapitāla fonds (VKKF) izveidojis jaunu programmu ar mērķi sniegt atbalstu radošām personām kultūras nozarē, kuri no Ukrainas devušās bēgļu gaitās.
Ukrainas pilsoņi, kuri raduši patvērumu Latvijā, var pieteikties stipendijai radošā darba veikšanai.
Mērķprogramma veicina Ukrainas radošo personu mākslinieciskās darbības nepārtrauktību un sadarbību ar Latvijas kultūras organizācijām.

Mērķprogrammas līdzekļi tiks sadalīti konkursa kārtībā, piešķirot radošai personai vienreizēju radošā darba stipendiju trīs mēnešu periodam — 600 eiro mēnesī. Stipendijas plānots piešķirt dizaina un arhitektūras, filmu mākslas, kultūras mantojuma, literatūras, mūzikas un dejas mākslas, starpdisciplināru projektu, teātra, laikmetīgās dejas un cirka mākslas, tradicionālās kultūras un vizuālās mākslas nozarēs.

Konkursā var piedalīties bēgļi no Ukrainas, kuriem ir izsniegta ilgtermiņa vīza ar tiesībām uz nodarbinātību, kuri pēdējo trīs gadu periodā ir radījušas autortiesību vai blakustiesību objektus un kuri sadarbojas ar Latvijas kultūras organizācijām. Uz stipendiju nevar pretendēt personas, kas studē kādā Latvijas augstākās izglītības iestādē vai ir nodarbinātas kādā Latvijas kultūras organizācijā.

Projektu konkursa pieteikuma veidlapa un nolikums pieejami VKKF mājaslapā. Pieteikumu iespējams iesniegt personīgi VKKF birojā Rīgā, K. Valdemāra ielā 20, pa pastu vai rakstot uz kkf@kkf.lv. Informācija ukraiņu valodā pieejama šeit.