Seminārs par nodokļu izmaiņām 2022. gadā

RSP_embleema

Trešdien, 2022. gada 28. septembrī Pērses ielā 9/11, Rīgā, pulksten 17.00 notiks saimnieciskās darbības veicējiem un autoratlīdzības saņēmējiem veltīts seminārs par nodokļu izmaiņām 2022. gadā.

 

Publisks pasākums  · ikviens, kas laikus piesakās, var piedalīties klātienē vai attālināti.

Latvijas Radošo savienību padome (RSP) sadarbībā ar LR Kultūras ministriju kopš 2021. gada maija ir uzsākusi programmu ar bezmaksas konsultācijām radošām personām un radošajām savienībām (kultūras NVO) par jautājumiem, kas saistīti ar jaunākajām nodokļu izmaiņām, to grāmatvedības un juridiskiem jautājumiem.

Šoreiz seminārs notiks klātienē SIA “Mensarius” telpās Pērses ielā 9/11, Rīgā TREŠDIEN, 28. SEPTEMBRĪ, plkst. 17:00. Tā kā vietu skaits klātienes semināram būs ierobežots, tad būs iespēja pieslēgties semināram arī attālināti. Piesakoties uz semināru, lūdzu, atzīmēt sev vēlamo apmeklējuma veidu – klātienē vai attālināti Zoom platformā.

SEMINĀRA TĒMA – saimnieciskās darbības veicēji un to atskaites 2022. gada 3. ceturksnī, kā arī jaunākās izmaiņas attiecībā uz autoratlīdzībām (kas jāņem vērā šodien un kā sagatavoties 2023. gadam).

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 27. septembra plkst. 12.00 un vēlēsies semināru apmeklēt attālināti, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt PRECĪZAS e-pasta adreses! Lai piereģistrētos: ej.uz/seminars-28-sep

Konsutācijas sniedz Linda Miezīte, praktizējoša konsultante un pasniedzēja nodokļu, grāmatvedības, finanšu un juridiskajos jautājumos, SIA “Mensarius”, SIA “Grāmatvedība biznesam” un “Finanšu kompānija Mensarius” valdes priekšsēdētāja ar praktisku pieredzi grāmatvedības uzskaitē maziem un vidējiem uzņēmumiem, SIA, biedrībām, IK un pašnodarbinātām personām.

Jaunajā programmā konsultācijas tiek sniegtas apmēram reizi divās nedēļās grupas semināros Zoom platformā, kā arī rakstiskā veidā, savu jautājumu nosūtot uz e-pastu konsultacijas@makslinieki.lv, un, specifiskos gadījumos, arī individuālu konsultāciju formā. Līdztekus šim, ar laiku tiks izveidota biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa RSP mājaslapā www.makslinieki.lv, kur būs atrodamas galvenās atbildes uz tipiskākajiem jautājumiem un situācijām.

Lai redzētu iepriekšējos seminārus: ej.uz/seminaru-ieraksti
Vairāk: www.makslinieki.lv/Nodoklu-konsultants