Līdz pieteikšanās termiņa beigām
Dienas
Stundas
Min.
Sek.


LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi laukAnitra_logo_mazs
AttelsR_250x200
Kronospan_250x200ACS_LV_AJ-Logo-mazais
sadolin_250x200

Vai vēlies radošā biroja telpas Filozofu rezidencē?

IMG_3015__

Radošo biznesa jomu pārstāvjiem tiek piedāvāta iespēja iekārtot birojus Latvijas galvaspilsētas augstceltņu kompleksa Filozofu rezidencē (Philosophers Residence) otrajā tornī.
Pop-up formāta biroju telpu īres maksa šajā ēkā – tikai no 3 (!) eiro par kvadrātmetru mēnesī.

Darba telpām ir jāveicina radošums, jāmotivē atrisināt sarežģītus uzdevumus, jāstimulē to cilvēku attīstība, kuri tajās strādā, un vienlaikus jāiedvesmo.

Unikālais augstceltņu komplekss – Filozofu rezidence (Raņķa dambī 34) –– ir gatavs ik dienu nerimstoši dāvāt iedvesmu, spēcinot ar savu arhitektūru (ARHIS ARHITEKTI – simbolisks stāsts par grāmatu kaudzi, kur katram būves stāvam atbilst viena grāmata), statusu, vietas atmosfēru, kas piesātināta ar īpašu cilvēkmīlestības un dzīves apliecinājuma filozofiju. Šai vietai ir sava izpētīta vēsture un pozitīva aura – tā tuva pagātnes lielo domātāju atziņām, precīzāk – tepat netālu bijušajā muižā no 1753. līdz 1759. gadam ir mitis pazīstamais filozofs  Johans Georgs Hāmanis, bet no 1764. līdz 1769. gadam tur dzīvojis filozofs Johans Gotfrīds Herders, kas apceļojot Vidzemi, ir pierakstījis latviešu mutvārdu daiļlrades mantojumu.IMG_9221_2_3_4_fused

Filozofu rezidencē labi spēs strādāt  katrs, kam tuvas aizsargātības, iedvesmojoša miera un iedvesmas noskaņas. Ēkas tiem, kas arī lietišķā pilsētas centrā izvēlas aktīvu dzīvesveidu un tomēr grib justies ārpus drūzmas un trokšņa.

Galvenais attīstītāja uzdevums  bija  radīt vidi, kas palīdz tās lietotājiem virzīties pa izvēlēto ceļu, attīstīt talantus, īstenot idejas, sasniegt mērķus un noteikt arvien jaunus. Atzīstama saudzība pret novietojumu – abu rezidenču pirmā stāva grīdas  ir uz kolonām paceltas 14 metrus virs zemes līmeņa, lai neaizvērtu un neierobežotu esošos skatus, lai kaimiņiem un garāmgājējiem tiktu saglabāta brīvība redzēt apkārtni. Tiek uzskatīts, ka šī vieta sniegs tikai pozitīvas emocijas.

Līdz pagājušajam rudenim Latvijas nekustamā īpašuma tirgū tika piedāvāts vienīgi pirmais augstceltņu kompleksa tornis. Un desmitiem pircēju un īrnieku jau izmantojuši iespēju tajā dzīvot. Atbilstoši savai slavai par revolucionāriem risinājumiem, projekta būvnieks un attīstītājs – kompānija R.Evolution uzskata, ka ir nepieciešams pašlaik arī otrā Filozofu rezidences torņa unikālajā platībā raisīt dzīvību. Pandēmijas laikā, paužot savu augsto sociālo lojalitāti, būvnieks nācis klajā ar agrāk nebijušu piedāvājumu radošo biznesa jomu pārstāvjiem – savus galvenos birojus vai filiāles izvietot tieši kompleksa otrajā tornī. Potenciālajiem nomniekiem tajā pieejamas pop-up formāta biroju telpas ar platību, sākot no 39 kvadrātmetriem. Visas – ar lielisku skatu  uz pilsētu, kas ļauj izbaudīt Vecrīgas tuvumu un īpašo Pārdaugavas gaisotni, piesātinātu ar enerģiju un filozofisku mieru. R.Evolution ir pārliecināti, ka biroju izvietošana Filozofu rezidencē ļaus, radošos uzdevumus  risinot, pacelties jaunā ideju līmenī, kas veicinās visu mērķu sasniegšanu.IMG_9244_5_6_7_fused

Unikālais biroju telpu piedāvājums Filozofu rezidencē īpaši varētu uzrunāt un ieinteresēt arhitektūras un dizaina birojus, reklāmas un pasākumu aģentūras. Pop-up birojā var tikt iekārtotas arī radošās darbnīcas vai fotostudijas. Visiem šiem uzņēmumiem būs, kur izvērsties, jo biroju iekšējais noformējums ir absolūti īrnieku fantāzijas, radošuma un vēlmju ziņā – tām pagaidām ir pelēkā apdare, kas ļauj realizēt pat pašas drosmīgākās idejas. Elastīgu pieeju topošajiem nomniekiem būvnieks pauž arī ar nomas līgumu iespējamiem termiņiem – pieejami gan trīs mēnešu līgumi, gan līgumi arī uz gadu vai pat ilgāk. Un īres maksas bāzes likmes jebkurā gadījumā paliek nemainīgas – no 3 eiro par kvadrātmetru mēnesī.

To visu nodrošina pats kreatīvākais būvnieks Latvijā – R.Evolution.*

IMG_9290_1_2_3_fused

Piebilde. Ja uzņēmumam ir būtiski savu galveno biroju vai filiāli izvietot tikai un vienīgi Rīgas Klusajā centrā, R.Evolution piedāvājumu klāstā ir arī komerctelpas kompleksos TAL Residence (Elizabetes ielā 39) un Loft&Rosegold (Strēlnieku ielā 8).

 

Jautājumos par pop-up biroju īri “Philosophers Residence” otrajā tornī un citos R.Evolution  projektos zvaniet + 371 60008966 vai rakstiet info@rvlc.lv.

 

Ar * apzīmēts reklāmraksta devēja formulējums.