GBD 2015 Partn VKKF


GBD 2015 Partn LTRK


GBD 2015 Partn BT1

GBD 2015 Partn LRPV

 

 

 

GBD 2015 Partn Dizaina sala

Gada balva dizainā 2015

     GBD_2015_gid

Paldies visiem, kas piedalījās, apmeklēja un dalījās pieredzē un viedokļos!
Paldies dizaineriem per aktīvo darbību ekspozīcijas stendā, iepazīstinot ar savām idejām un darbiem!
Šogad konkursam pieteikto darbu skaits ir palielinājies par 70 % salīdzinoši ar iepriekšējo gadu un izstādes apmeklētība par 30%.

Gada balva dizainā 2015 laureāti!

Latvijas Dizaineru savienības konkurss  GADA BALVA DIZAINĀ 2015 (GBD2015) norisinājās Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē DIZAINA SALA 2015, (Design Isle 2015), BT1 izstāžu zālē Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā, no 02.10. līdz 04.10.2015.
Konkursa ietvaros norisinājās Tematiskais konkurss LAI RIPO!  un dizaina skolu un augstskolu konkurss SKOLU GADA BALVA DIZAINĀ 2015.

Konkursa dalībnieku katalogs.

Esi gatavs
GADA BALVAI DIZAINĀ 2015!

Latvijas Dizaineru savienība (LDS) rīko un aicina pieteikt darbus konkursam  GADA BALVA DIZAINĀ 2015 (GBD2015), kas norisināsies  Rīgas starptautiskajā dizaina izstādē DIZAINA SALA 2015, (Design isle 2015), BT1 izstāžu zālē Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8, Rīgā, no 02.10. līdz 04.10.2015.

Konkursa ietvaros norisināsies Tematiskais konkurss LAI RIPO!  un dizaina skolu un augstskolu konkurss SKOLU GADA BALVA DIZAINĀ 2015.

Pieteikšanās konkursam līdz 30. 07. 2015. LDS mājas lapā www.design.lv
Nolikumi 2015
Iesniegt darbus

Kā katru gadu, Rūpnieciskais dizains, Modes aksesuāru/tekstila dizains, Grafiskais dizains, Foto dizains, Interjera dizains un Vides dizains ir sešas konkursa pamatkategorijas, kurās var pieteikt darbus, lai apliecinātu to konkurētspēju un gatavību  ražošanai, pārdošanai un lietošanai.

Dizains mūsdienās ir inovatīvas domāšanas veids un jaunas attieksmes veidotājs pret vides, lietu un kultūrvides norišu vērtībām. Tas ir neatņemams, izaugsmi veicinošs un pievienoto vērtību radošs kultūras un saimnieciskās darbības strukturāls modulis visās tradicionālajās nozarēs un tautsaimniecības ekosistēmā kopumā.
Tāpēc pieteikt darbus konkursam tiek aicināti visi ar dizaina objektu saistītie – dizaina pasūtītāji, izpildītāji, līdzautori, visi tie, kas piedalījušies un kopā izlolojuši dizaineru ieceres un vēlas izcelt to nozīmību.

Izstādē būs  iespēja dibināt jaunus kontaktus ar dizaina nozari saistītiem profesionāļiem, veidot labvēlīgu konkurenci un paplašināt sadarbību.

Gatavību radīt un savus spēkus pārbaudīt varēs:
Tematiskajā konkursā LAI RIPO!  Konkursam izvēlētā tēma  šogad akcentē radošo domu –ierosinošu un citus aizraujošu ideju, kas kā drošu roku sviests akmens sakustina ūdens virsmu un rada ap sevi ritmisku viļņu loku izplatījumu.

Skolu konkursā SKOLU GADA BALVA DIZAINĀ 2015, kurš tiek rīkots lai veicinātu un popularizētu  Latvijas profesionālo dizaina izglītību, apzinātu un novērtētu skolu mācībspēkus un to audzēkņu un studentu izcilību un viņu gatavību darbībai dizaina nozares tirgū.

LDS stratēģiskie partneri ir
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Republikas Patentu valde, Rīgas pilsētas arhitekta birojs kā arī ilggadējais konkursa atbalstītājs Starptautiskā izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Konkursu finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Sekojiet līdzi ziņām par konkursu „GBD 2015” LDS mājas lapā www.design.lv un sociālajos tīklos!
Latvijas Dizaineru savienība