LDS BD 2017 darbu galerija

ID 569 Arhitektūras birojs "SESTAIS STILS"

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs

LDS Balva Dizainā 2017, apakškategorija Sabiedriskais interjers - 1.vieta

Žūrijas atzinums:

Viens no pēdējo gadu apjomīgākajiem interjeriem Latvijā. Daudz ļoti kvalitatīvu un pārdomātu detaļu, bet pats galvenais, kā minējusi šī projekta vadītāja - interjers patiešām ir domāts tā lietotājiem, studenti ir sajūsmā. Telpas, kas veicina savstarpējo komunikāciju un sapratni. Veiksmīgs zonējums. Izcila akadēmiskā vide.

LU DAC ēkas pirmā un otrā stāva līmenī atrodas divi vestibili, kuri veidoti kā rekreatīvā zona un saistīti ar plašām kāpnēm. Studentu darbam nelielās grupās paredzētas gan akustiskas, pilnībā noslēgtas kabīnes, gan vaļējas, norobežotas darba vietas, piemēram, iekārti šūpuļkrēsli vai pufi; letes gar ātrija malu ar skatu uz topošo LU Akadēmisko laukumu un dažviet - uz vecpilsētas siluetu.
Ēkas interjerā organiski iekļaujas mākslinieku sienu gleznojumi, infografika, stikla māksla un individuāla dizaina mēbeles.
Interjerā izmantoti neitrāli, mūsdienīgi un dabīgi materiāli - koks, betons, stikls -, kas kalpo kā tīrs un neitrāls fons mākslinieku darbiem un dažādām mēbeļu grupām.

Izmērs/Platība:

18965 m2

Fotogrāfs:

Indriķis Stūrmanis, Emīls Skrīvelis

Autora kontaktinformācija:

Autors(-i): Arhitektūras birojs "SESTAIS STILS"
Autora e-pasts: birojs@sestaisstils.lv
Autora uzņēmums: SESTAIS STILS SIA

Pasūtīt:

Client's name: Latvijas Universitāte